Karantina Günlerinde Film

  • İzlenme : 27413 | 4/7/2013 4:54:15 PM
Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı | Transformers 2 Revenge Of The Fallen | 2009 | 1080p | Dual | Türkçe Dublaj
Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı

Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı
  Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı

Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı
Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı
Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı
Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı
Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı

Transformers 2: Yenilenlerin İntikamıTransformers 2: Yenilenlerin İntikamı


Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı
Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı - Transformers 2: Revenge Of The Fallen
2009 - ABD
Tür : Animasyon  Bilim Kurgu  Aksiyon  Fantastik  Gerilim  Macera  Savas
Süre:150 dakika
Yönetmen: Michael Bay
Oyuncular:John Turturro , Josh Duhamel , Shia LaBeouf , Megan Fox , Tyrese Gibson , Rainn Wilson , Glenn Morshower , Matthew Marsden , Kevin Dunn , Samantha Smith , Peter Cullen , Julie White , Darius Mccrary , Cornell Womack , Robert Bizik , Isabel Lucas , Romon Rodriguez , Mark Ryan , John Benjamin Hickey , America Olivo , Jareb Dauplaise , Yvetta Young , Jonathon Trent , Aaron Hill , Karina Michel , Joe Hahn , Dave Farrell , Brad Delson , Seslendirenler John Turturro Hugo Weaving Jess Harnell Robert Foxworth Peter Cullen Darius Mccrary Charles Adler Mark Ryan
Senaryo:Roberto Orci  Alex Kurtzman  Ehren Kruger 
Yapimci:Steven Spielberg   Ian Bryce   Lorenzo Di Bonaventura   Tom DeSanto  Mark Vahradian  

Transformers: Yenilenlerin İntikamı (Özgün adı: Transformers: Revenge of the Fallen), Türkiye'de 24 Haziran 2009 tarihinde gösterime giren bilim-kurgu filmi. Transformers serisinin ikinci filmidir. Filmin yönetmenliğini Michael Bay, yapımcılığını ise Steven Spielberg üstlenmiştir. Decepticon ve Autobotlar'ın savaşı arasında kalan çocuk Sam Witwicky rolünü yeniden Shia LaBeouf oynamaktadır. Filmde birçok robot ve birçok ülke görülebilmektedir. Bunlardan en önemli olanı Mısır'dır.

Film çekilirken bir sürü engelle karşılaşılmıştır. Writers Guild of America grevi (2007-2008), Amerikan Yönetmenler Birliği ve Aktörler Birliği ile bazı sorunlar yaşanmıştır. Bay, yapım işlerini bitirdiğinde Roberto Orci, Alex Kurtzman ve Ehren Kruger görsel ve yazımsal işleri bitirmişti. Mayıs ve Kasım 2008 arasındaki çekimler aralıklı olarak ABD'de yapılmıştır. Yurtdışında yapılması gereken çekimlerde ise çoğunlukla dekor kullanmak yerine ülkeye gidip çekim yapılmıştır.

Sam Witwicky, Transformers'ın tarihçesini araştırmaktadır. Bu tuhaf makinelerin kökenleri ve dünya üzerindeki bulgularının tarihi konusunda yeni detaylar keşfetmektedir. Derlediği bilgileri ele geçirmek isteyen iblis ruhlu Deceptionlar ise ensesindedir! En büyük mücadele, Mısır'daki Giza piramitlerinde gerçekleşecektir. Çünkü aranan tapınak bu bölgededir. Transformers: Yenilenlerin İntikamı, 2007 yılında izleyicinin büyük beğenisini kazanan ilk Transformers'ın gişede muazzam başarı kazanması üzerine çekilen devam filmidir. İnsanoğlunun Autobotlar ile Decepticonlar arasındaki mekanik savaşın ortasında kalmasını anlatan filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Michael Bay üstlenirken, prodüksiyon amirliğini fantazmatik filmlerin hamisi Steven Spielberg yaptı. Başrollerinde Shia LaBeouf ve geçtiğimiz günlerde Türkiye'yi de ziyaret ederek Türk hayranlarıyla buluşan Megan Fox ikilisinin bir kez daha kamera karşısına geçtiği ikinci filmde izleyiciler daha fazla robotla tanışırken maceranın boyutları, başta Mısır olmak üzere daha çok ülkeye yayılacak.
turkcefilmindir.net iyi seyirler diler...

Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı
Transformers.Revenge.of.the.Fallen.IMAX.Edition.2009.1080p.BluRay.DUAL.DTS.x264-DON-HDA.mkvTransformers 2: Yenilenlerin İntikamı indir, Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı izle, Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı türkçe film indir