Uma Thurman Filmleri

1/20/2019 11:49:39 PM - Uma Karuna Thurman, (29 Nisan 1970 - ) ABD'li 1,83 boyundaki model ve oyuncu.Quentin Tarantino'nun yönetmenliğini üstlendiği Ucuz Roman ve Kill Bill isimli filmlerde aldığı rollerle tanınmıştır. Annesi İsveç ve Alman kökenli, babası Amerikalı'dır. iki kez evlilik yapmıştır aktör Ethan Hawke'den iki çocuğu olmuştur. 2004'te boşanmışlarıdr. Ethan Hawke'den 1998 yılında Maya Ray Thurman-Hawke adında kızları olur. Uma Thurman adını Mitolojide tanrıçadan almaktadır, iki kızkardeşi üç erkek kardeşi vardır, 1988'te elit model seçilmiştir. En çok kazandığı film My Super Ex-Girlfriend adlı filmdir. Bu filmde 14.000.000 dolar kazanmıştır. annesi ve büyükannesi'de zamanında modellik yapmıştır, annesi 1,80 babası ise 1,90 metre civarındadır. Annesi modelikten sonra psikoterapist'lik yapmıştır, babası profesörlük yapmıştır. Uma Thurman kamera karşısındaki ilk deneyimini 1987'de Kiss Daddy Goodnight adlı filmde yaptı ve o zaman 17 yaşında idi.

Uma Thurman Filmografisi : Yapımcılar , Vahşiler , Ucuz Roman , Tatlı ve Alçak , Tören , Percy Jackson: Olimposlular Şimşek Hırsızı , Percy Jackson ve Olimposlular Şimşek Hırsızı , Olimposlular: Şimsek Hırsızı , Motherhood , Kill Bill Vol 2 , Kill Bill Vol 1 , Kill Bill 2 , Kill Bill 1 , Kazara Koca , Jennifer 8 , Hesaplaşma , Henry ve June , Hastayım Sana , Eski Süper Sevgilim , Bir Nefeste Hayat , Batman ve Robin , Annelik , Aşkım Benim , Çok Pişmiş , Çatlak Film
Uma Thurman Filmleri, Uma Thurman Filmleri indir

Uma Thurman Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Uma Thurman Fotoğraf Galerisi

Uma Thurman Fotoğrafları, Uma Thurman Resim Galerisi

Uma Thurman Filmleri İndir (45 Film)

Eski Süper Sevgilim

Olimposlular: Şimsek Hırsızı

Eski Süper Sevgilim

Percy Jackson: Olimposlular Şimşek Hırsızı

Çok Pişmiş

Çok Pişmiş

Çok Pişmiş

Çok Pişmiş

Çok Pişmiş

Ucuz Roman

Ucuz Roman

Çatlak Film

Tören

Annelik

Batman ve Robin

Ucuz Roman

Eski Süper Sevgilim

Hastayım Sana

Kazara Koca

Annelik

Çatlak Film

Vahşiler

Aşkım Benim

Percy Jackson ve Olimposlular Şimşek Hırsızı

Ucuz Roman

Bir Nefeste Hayat

Hesaplaşma

Çatlak Film

Çatlak Film

Kill Bill 2

Kill Bill 1

Hesaplaşma

Hesaplaşma

Yapımcılar

Yapımcılar

Kill Bill Vol 2

Kill Bill Vol 1

Tatlı ve Alçak

Jennifer 8

Vahşiler

Vahşiler

Ucuz Roman

Henry ve June

Aşkım Benim

Aşkım Benim

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 32

Sistem v4.7