Viggo Mortensen Filmleri

5/23/2019 8:03:35 PM - Viggo Peter Mortensen Jr. (d. 20 Ekim 1958) Altın Küre'ye ve Oscar'a aday gösterilmiş Danimarka asıllı ABD'li film ve tiyatro sanatçısı, şair, müzisyen, fotoğrafçı ve ressam. Peter Jackson'ın Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Aragorn rolüyle tanınır. 2007 yılında David Cronenberg'in Şark Vaatleri filminde rolüyle Altın Küre'ye, BAFTA'ya ve Oscar'a aday gösterilmiştir.

Viggo Mortensen Filmografisi : Yolda , Yol , Yeşil Rehber , Teksas Katliamı 3 , Tehlikeli İlişki , Kusursuz Cinayet , Komutan Alatrist , Kaptan Fantastik , Kanun Benim , Jane'in Zaferi , Hidalgo , Herkesin Bir Planı Vardır , Hayal Ülkesi , Denizde İsyan , Carlitonun Yolu , Bir Kadının Portresi , Şiddetin Tarihçesi , İyi Adam , İnsanlıktan Uzakta
Viggo Mortensen Filmleri, Viggo Mortensen Filmleri indir

Viggo Mortensen Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Viggo Mortensen Fotoğraf Galerisi

Viggo Mortensen Fotoğrafları, Viggo Mortensen Resim Galerisi

Viggo Mortensen Filmleri İndir (32 Film)

Yeşil Rehber

Yeşil Rehber

Yeşil Rehber

Yeşil Rehber

Yeşil Rehber

Kaptan Fantastik

Kaptan Fantastik

Kaptan Fantastik

Kaptan Fantastik

Kaptan Fantastik

Hayal Ülkesi

İnsanlıktan Uzakta

Denizde İsyan

Hidalgo

Yolda

Yolda

Yolda

Jane'in Zaferi

Jane'in Zaferi

Jane'in Zaferi

Herkesin Bir Planı Vardır

Herkesin Bir Planı Vardır

Şiddetin Tarihçesi

Bir Kadının Portresi

Tehlikeli İlişki

Teksas Katliamı 3

Komutan Alatrist

Kanun Benim

Yol

İyi Adam

Kusursuz Cinayet

Carlitonun Yolu

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 27

Sistem v4.7