Türkçe Dublaj Film İndir


HD Türkçe Film İndir, Türkçe Dublaj Film Indir

William Sadler Filmleri

12/11/2018 2:59:46 AM - William Thomas Sadler, film ve televizyon oyuncusudur. İlk çıkışını ünlü general Lewis Burwell'in hikayesini anlatan The Pacific filmiyle elde etmiştir. Daha sonra Luther Sloan karakterini canlandırdığı Star Trek: Deep Space Nine ve Sheriff Kim Valentin karakterini canlandırdığı Roswell dizileriyle kariyerinde zirve yapmıştır. Bill & Ted's Bogus Journey filmindeki Grim Reaper karakteriyle Saturn Ödüllerinde En İyi Yardımcı Erkek ödülünü kazanmıştır. Bruce Willis'in başrolünde yer aldığı Zor Ölüm 2 filminde ise Yarbay Stuart rolüyle isminden bir kez daha söz ettirmiştir.

William Sadler Filmografisi : Zor Ölüm 2 , Yazın Son Günü , Ustura Dönüyor , Kuşku , Kayıp Masumlar , Kanlı Tepeler , Kalbini Dinle , Jesse Stone: Değişim , Gölgeli Kalp , Esaretin Bedeli , Demir Adam 3 , Daima İleri , Düello , Özgürlük Mücadelesi , Öldüren Sis
William Sadler Filmleri, William Sadler Filmleri indir

William Sadler Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


William Sadler Fotoğraf Galerisi

William Sadler Fotoğrafları, William Sadler Resim Galerisi

William Sadler Filmleri İndir (35 Film)

Öldüren Sis

Düello

Düello

Düello

Özgürlük Mücadelesi

Öldüren Sis

Yazın Son Günü

Zor Ölüm 2

Kuşku

Kuşku

Kuşku

Demir Adam 3

Öldüren Sis

Öldüren Sis

Esaretin Bedeli

Ustura Dönüyor

Ustura Dönüyor

Ustura Dönüyor

Ustura Dönüyor

Gölgeli Kalp

Kanlı Tepeler

Daima İleri

Demir Adam 3

Kayıp Masumlar

Demir Adam 3

Demir Adam 3

Demir Adam 3

Esaretin Bedeli

Jesse Stone: Değişim

Esaretin Bedeli

Zor Ölüm 2

Öldüren Sis

Zor Ölüm 2

Esaretin Bedeli

Kalbini Dinle

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 104

Sistem v4.7