• İzlenme : 530 | 8/9/2019 4:20:01 PM
Yarının Sınırında | 2014 | 4k - m2160p | Türkçe Dublaj
Yarının Sınırında

Yarının Sınırında
Yarının Sınırında

Yarının Sınırında


Yarının Sınırında
Yarının Sınırında
2014 - ABD
Tür : Bilim KurguAksiyon
Süre : 113 Dak.
Yönetmen : Doug Liman
Oyuncular : Tom Cruise , Emily Blunt , Charlotte Riley , Bill Paxton , Jonas Armstrong , Marianne Jean-Baptiste , Dragomir Mrsic , Tony Way , Kick Gurry , Franz Drameh , Ronan Summers , Bentley Kalu , Jeremy Piven , Lara Pulver , Brendan Gleeson , Madeleine Mantock , Jorge Leon Martinez , Adrian Palmer , Natasha Goulden , Serhat Metin , Elaine Caulfield , Lee Asquith-Coe , Goldie Green , Tommy Campbell , Emmanuel Akintunde , Laurent Plancel , Lamin Tamba , Phoenix James , Chris St. Omer , Julian London , Mikko Vartiainen , Patrick Moorhouse , Kidus Henok , Assly Zandry , Kimberly Flinterman , Marco Flammer
Senaryo : Dante Harper
Yapımcı : Erwin Stoff ,  Tom Lassally

Hikaye, Mimicler denilen ve kovana benzeyen bir uzaylı ırkının Dünya'yı acımasız bir saldırıyla vurdukları, büyük şehirleri yerle bir ettikleri ve milyonlarca insanın ölümüne yol açtıkları yakın gelecekte geçiyor. Dünyadaki hiçbir ordu silahlı Mimic savaşçılarının veya telepatik komutanlarının hızına, vahşetine veya ileri görüşlülüklerine erişemiyor. Artık dünya üzerindeki tüm ordular uzaylılara karşı birleşip saldırgan bir duruşa geçtiler. Çünkü ikinci bir şansa sahip değiller.

Yarbay Bill Cage (Tom Cruise) rütbesi düşürülüp daha sonra da eğitimsiz ve ekipmansız olduğu için bir intihardan farkı olmayan bir göreve gönderilmiş olan ve hayatında hiç savaş görmemiş bir subaydır. Cage bir düşmanı öldürdükten dakikalar sonra öldürülür. Ancak, imkansız bir şey gerçekleşir. Cage aynı cehennem gününe uyanır ve yeniden savaşıp yeniden ölmek zorunda kalır. Bu sürekli tekrar etmektedir. Uzaylıyla doğrudan fiziksel temasta bulunması onu bir zaman döngüsünün içine atmıştır. Bir lanet gibi sürekli o korkunç anı yaşamaktadır.

Ama her bir geçişle, Cage gittikçe daha sert, daha akıllı bir asker olur. Mimiclere gelişen yetenekleriyle karşı koymaya başlar. Bu sırada yanında Dünya'daki herkesten daha fazla uzaylı öldürmüş olan Özel Kuvvetler askeri Rita Vrataski (Blunt) vardır. Cage ile Rita uzaylılarla savaştıkça, tekrar tekrar yaşadıkları savaş, uzaylı istilacıları yok etmek ve Dünya'yı kurtarmak için gerekeni bulmalarına fırsat yaratmıştır.
turkcefilmindir.net iyi seyirler diler...

Yarının Sınırında
Yarinin.Sinirinda.2014.2160p.4K.MicroHD.UHD.HDR.DUAL.BluRay.x265-derinport.in.mkvYarının Sınırında indir, Yarının Sınırında izle, Yarının Sınırında türkçe film indir