Türkçe Dublaj Film İndir


HD Türkçe Film İndir, Türkçe Dublaj Film Indir

Zooey Deschanel Filmleri

3/18/2019 4:41:10 PM - Zooey Claire Deschanel (d. 17 Ocak 1980). Los Angeles, California doğumlu bir Amerikalı şarkıcı, aktris, şarkı ve söz yazarıdır. Adını J.D. Salinger'ın Franny ve Zooey adlı eserindeki Zooey karakterinden almıştır. Ablası Emily Deschanel de Bones adlı dizide yer almaktadır. Zooey Deschanel birçok bağımsız filmde rol almıştır. En önemli filmleri arasında Almost Famous, Elf, Yes Man ve Aşkın (500) Günü yer almaktadır. M. Ward adlı müzisyenle kurduğu She&Him adlı grupla 2008 yılında Volume 1 adlı albümü çıkarmıştır. 2009 yılında Death Cab For Cutie adlı grubun solisti Ben Gibbard ile evlenmiştir.

Zooey Deschanel Filmografisi : Terabithia Köprüsü , Sırlar Bölgesi , Mistik Olay , Kafadar Prensler , Gigantic , Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi , Babamın Mektupları , Ah Salak Kardeşim , Açıkgöz , Aşkın 500 Günü
Zooey Deschanel Filmleri, Zooey Deschanel Filmleri indir

Zooey Deschanel Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Zooey Deschanel Fotoğraf Galerisi

Zooey Deschanel Fotoğrafları, Zooey Deschanel Resim Galerisi

Zooey Deschanel Filmleri İndir (18 Film)

Mistik Olay

Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi

Sırlar Bölgesi

Ah Salak Kardeşim

Mistik Olay

Mistik Olay

Kafadar Prensler

Mistik Olay

Terabithia Köprüsü

Terabithia Köprüsü

Babamın Mektupları

Kafadar Prensler

Aşkın 500 Günü

Aşkın 500 Günü

Aşkın 500 Günü

Ah Salak Kardeşim

Gigantic

Açıkgöz

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 33

Sistem v4.7