• İzlenme : 6837 | 10/15/2011 1:02:04 PM

The CraziesIMDB http://www.imdb.com/title/tt0455407/

Tür Bilim Kurgu / Gerilim / Aksiyon
Gösterim Tarihi 16 Nisan 2010
Yönetmen Breck Eisner
Senaryo Scott Kosar , Ray Wright
Yapım 2010, ABD / Birleşik Arap Emirlikleri , 101 dk.

Oyuncular

Timothy Olyphant (David Dutton) , Radha Mitchell (Judy Dutton) , Joe Anderson (Russell Clank) , Danielle Panabaker (Becca Darling) , Christie Lynn Smith (Deardra Farnum) , Brett Rickaby (Bill Farnum)
“The Crazies” Orta Batı’da sessiz, sakin bir kasabada yaşayan bir karı-kocanın, teker teker deliren arkadaşlarına ve yakınlarına karşı yaşam mücadelelerini konu alıyor.

Şehir sularına karışan ne olduğu belirsiz zehirli bir madde, kasaba sakinlerini psikopat katillere dönüştürmüştür. Bunu fark eden yetkililer, kasabayı karantinaya almaya karar verirler. Dışardan bakıldığında her şeyin kusursuz gözüktüğü kasabamız sakinlerinin, kontrollerini kaybederek birer caniye dönüşmeleriyle “Amerikan Rüyası” sona erer. Salgını önlemeye çalışan askeriye, kasabaya girişi ve çıkışı engelleyince, içeride “sağlıklı” kalanlarla gözü dönmüş katiller arasında bir kaos başlar.

İçeride mahsur kalan Şerif David Dutton (Timothy Olyphant) ve hamile eşi Judy (Radha Mitchell); sağlık merkezindeki asistan Becca (Danielle Panabaker) ve Şerif’in sağ kolu Russell (Joe Anderson) bir zamanlar cennet gibi olan kasabalarını artık tanıyamamaktadır. Komşularına ve arkadaşlarına güvenemeyen, yetkililer tarafından terkedilmiş ve kendilerini salgından korumak için çabalayan bu dörtlü, yaşadıkları kabustan kurtulmak için güç birliği yapar
The Crazies
The Crazies
The Crazies


The Crazies

WuPLoaD Indirme Linkleri

http://www.wupload.com/folder/627669FiLeJungLe Indirme Linkleri

http://www.filejungle.com/l/EPQwmq

The Crazies indir, The Crazies izle, The Crazies türkçe film indir